A co najlepiej urozmaici każdy wieczór? Szalona i zabawna planszówka! Zobacz, jakie imprezowe gry przygotował dla Ciebie Gandalf.com.pl, do wykorzystania w czasie karnawału i poza nim! Gwarantujemy mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy! A jeśli, po udanej imprezie sylwestrowej chcesz trochę odpocząć, to także znajdziesz w tym zestawieniu coś dla siebie – spokojne gry dla Ciebie i twoich bliskich.

Khora: Rozkwit Imperium

Jeśli jesteś fanem mitologii i klimatów starożytnej Grecji, musisz koniecznie spróbować swoich sił w tej rozgrywce. Khora: Rozkwit Imperium to gra strategiczna, której celem jest rozwój starożytnego państwa. Stań na czele Aten, Sparty, Teb czy Olimpii, podejmując działania z takich dziedzin jak filozofia, prawodawstwo, handel czy wojsko. Czyje państwo rozwinie się najszybciej?

Eksplodujące kotki

Gra typowo imprezowa, w typie rosyjskiej ruletki! Idealna zarówno dla fanów futrzaków, jak i eksplozji. I choć nazwa brzmi brutalnie, to gwarantuje naprawdę dużo śmiechu. Losuj karty, wykonuj zadania i uważaj, żeby nie trafić na kota-samobójcę! To wyeliminuje Cię już do końca gry. A może uda Ci się odwieść kiciusia od tego strasznego czynu?

What do you meme?

Ta gra bije rekordy popularności w całym internecie! I w końcu zawitała także do Polski. Gra polega na łączeniu zabawnych obrazków z opisami i tworzeniu własnych memów. Sędzia w każdej z rund wybiera zwycięzcę, a przyznane punkty na koniec wyłaniają najlepszego twórcę memów. Jeśli taka forma rozgrywki Wam się znudzi, zamiast kart z obrazkami, użyjcie własnych zdjęć i stańcie się żywymi memami!


This War of Mine

Wojna, oblężenie miasta i brak zapasów. Takie sytuacje wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty. Czy będziesz w stanie odebrać pożywienie innej rodzinie, żeby ocalić własną? Wciel się w jedną z postaci i pokieruj jej losem. Gra oparta na podejmowaniu trudnych decyzji i dylematach moralnych czyhających na każdym kroku. Żadna z rozgrywek nie będzie taka sama, za sprawą blisko 2000 skryptów!Serio?

Jeśli wydawało Ci się, że znasz swoich znajomych, to jesteś w ogromnym błędzie! Serio? to gra towarzyska, której celem jest jak najlepsze poznanie innych graczy. Waszym zadaniem jest ułożenie 5 zagadnień w odpowiedniej kolejności, którą reszta graczy musi odgadnąć. W trakcie gry, na jaw mogą wyjść naprawdę zdumiewające rzeczy!

 

Spędź karnawał z wyjątkowymi grami planszowymi od Gandalf.com.pl! Zarówno jeśli lubisz imprezować, jak i jeśli wolisz zostać w domowym zaciszu. A jeśli chcesz zaszaleć na wyprzedażach, zajrzyj do naszego outletu! Znajdziesz tam nie tylko gry, ale i inne ciekawe produkty!