W naszej ofercie znajdziecie książki dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Piękne ilustrowane bajki o zwierzątkach, z których wiele właśnie wybudziło się z zimowego snu, rozbudzą w maluchach ciekawość świata, a niezwykle bogata i lekka treść sprawi, że z pewnością pokochają książki tak, jaki rodzice!

Wiosenne bajeczki. Wiosna na wsi

Gandalf

Rodzina zająców podziwia ptaki, wracające z zimowej podróży do ciepłych krajów, obserwuje kwitnące na nowo kwiaty i drzewa. Wszystkie zwierzątka świętują nadejście wiosny i zapraszają dzieci do wspólnej zabawy. Wiosenne bajeczki to przepięknie ilustrowane książeczki idealnie dopasowane do małych rączek. Są doskonałe do czytania, oglądania i poznawania świata. Podaruj swojemu maleństwu wesołe opowieści o wiejskich przygodach, które skradną jego małe serduszko!

Reksio – czytanki z obrazkami 

Gandalf

Sympatyczny piesek z łatką wiele lat temu stał się ulubionym towarzyszem niemal każdego dziecka. Teraz Reksio wraca w nowym wydaniu, aby znów sprawić radość najmłodszym. Nietypowa forma książeczki sprawia, że dzieci chętnie angażują się we wspólną lekturę. Wybrane słowa zostały zastąpione małymi obrazkami, co uczy skupienia i zachęca dzieci do nauki samodzielnego czytania.  Daj się porwać kultowemu bohaterowi kreskówek i poznaj swoje dzieci z ukochanym Reksiem!

Rok w lesie. Bóbr

Gandalf

Bestsellerowa seria Rok w lesie poszerzy wiedzę Twojego dziecka na temat leśnych zwierząt oraz pobudzi wyobraźnię i zdolności logicznego myślenia. Dziś do wspólnej zabawy zaprasza nas bóbr – leśne stworzonko o ostrych ząbkach i zabawnym ogonie. Bóbr pokaże nam gdzie mieszka i zaprezentuje, jak świetnie pływa i nurkuje! Słyszeliśmy, że potrzebuje małej pomocy w ścinaniu drzew i budowie leśnego rozlewiska. To bardzo ważne zadanie, więc nie czekajcie i dajcie się poznać Bobrowi i jego przyjaciołom!

Mniedźwiedź

Gandalf

Czytanie książek zapewnienia oprócz świetnej zabawy jest też okazją do przedstawienia dzieciom w odpowiedni sposób problemów, które spotykają na swojej drodze. Mniedźwiedź to książka o strachu, stracie i natrętnych myślach, które nachodzą nas, mimo że nikt ich nie zapraszał. Porównując je do niedźwiedzia, w zabawny sposób oswoi dzieci z trudnymi uczuciami, od których nieraz ciężko jest nam się uwolnić. Książka sprawdzi się jednak nie tylko u dzieci, ale i u dorosłych. W końcu każdy z nas ma swojego niedźwiedzia, prawda?

Więcej wiosenny przygód dla najmłodszych czytelników znajdziesz w dziale książek dla dzieci