Na specjalny pokaz Kina Kobiet w Heliosie (Tkalnia, ul. Grobelna 8), który zaplanowano w środę 20 listopada, można wygrać podwójne zaproszenie. By je zdobyć, trzeba do 19 listopada prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Jaką atrakcję kino Helios w Pabianicach przewidziało podczas projektu Kina Kobiet?

Odpowiedź przesyłamy na adres e-mail: pabianice@helios.pl. Osobie, która wygra, organizatorzy prześlą specjalny kod, do zrealizowania w kasie kina. 

Na najbliższym seansie Kina Kobiet zobaczymy film „1800 gramów”. Jego akcja rozgrywa się w Krakowie, przed świętami. Bohaterką jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić swoją karierę i szansę na miłość…

Bilety na ten seans można kupić TUTAJ 

Przed seansem Kina Kobiet na panie czekają liczne atrakcje, przygotowane specjalnie dla nich. Co to będzie? Między innymi pokaz grupy Barmans Flair Team oraz… wróżby.

Czym jeszcze chce nas przyciągnąć Helios?

PREMIERY 

- „Doktor Sen” 

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w „Lśnieniu”. Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność…

Chcesz bilet? TU go kupisz.

- „Proceder” 

To poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. 

Zakup bilety drogą internetową: https://www.helios.pl/60,Pabianice/BazaFilmow/Szczegoly/film/16686/Proceder

DISNEY JUNIOR

16 i 17 listopada Helios zaprasza na piątą edycję „Disney Junior w Kinie”, serii pokazów uwielbianych przez dzieci, gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze. Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior: „Vampirina”, „Miki i raźni rajdowcy”, „Bingo i Rolly w akcji”. 

PROJEKTY SPECJALNE 

W cyklu Kultura Dostępna (bilety po 10zł w każdy czwartek o godzinie 13.00 i 18.00), Helios proponuje film pt. „Wspomnienie lata” .