Restauracja Piemont do dzisiaj (wtorek, 29 grudnia) do godz. 18.00 przyjmuje zgłoszenia. Koszt całonocnej zabawy to 500 złotych od pary. W cenę wchodzą: gorąca kolacja, przystawki, deser oraz ciepły posiłek po północy. Na parę przypada pół litra mocnego alkoholu. Dla każdej osoby przewidziano także lampkę szampana oraz czerwonego i białego wina.
W Salemie wolnych jest jeszcze około 6 miejsc. Tu również zgłaszać należy się do dzisiaj. Cena sylwestrowej nocy to 500 złotych za parę.
Margo w Ksawerowie dysponuje jeszcze 20 wolnymi miejscami. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do jutra. Tutaj para zapłaci 450 złotych.
W hotelu Aviator do środy (30 grudnia) można zapłacić za sylwestrową zabawę. Jej koszt to 500 złotych od pary.
JazzBazzCafee również ma jeszcze wolne miejsca. Koszt to 320 złotych od pary. W cenę wchodzą dwa ciepłe posiłki, przekąski, owoce, pół litra wódki na parę oraz szampan. Muzyka, przy której będą bawić się goście to typowo taneczne rytmy lat 80, 90-tych i współczesnych. Za zabawę sylwestrową w JBC należy zapłacić w barze klubu do wtorku.

 

 

Sprostowanie: Zabawa sylwestrowa w hotelu Piemont kosztuje 500 złotych od pary, a nie 900 jak wcześniej podała redakcja. Za błędną informację przepraszamy.