Czerwiec był pracowity dla tancerzy Ganeszu. Mimo zbliżających się wakacji, tam nie było taryfy ulgowej.

Podopieczni Beaty Stasiak zaprezentowali się podczas turnieju w Środzie Wielkopolskiej. Formacja For Fun wywalczyła tam 4. miejsce w swojej kategorii wiekowej. W konkursie indywidualnym nagrodzone zostały też dwa duety z For Fun. Patrycja Limiera i Justyna Nicińska stanęły na 3. stopniu podium, a tuż za nimi byli Jakub Dylik i Daniel Młynarczyk.

W najstarszej kategorii wiekowej Kinetik zdobył 3. miejsce a Frisky, występując pierwszy raz w tej kategorii, 4. miejsce. W tym konkursie 2. miejsce zdobył duet Ewa Janeczek i Krystian Malinowski, Paulina Osieja z Kamilem Przybylskim 6. miejsce, a Krystian dodatkowo dorzucił 5. miejsce w solo (przechodząc kilka rund).

- Po pokazach obcy ludzie z innych grup gratulowali nam pomysłów i wykonania oraz dobrego stylu – dodaje opiekunka zespołu.

Następny konkurs był organizowany w Łodzi przez studio Tańca Family Dance. To była jego 4. edycja - Eudezet All Star Weekend 4. Turniej wpisał się już na stałe do kalendarza wartych uwagi wydarzeń, gdzie można ścigać się z dobrymi grupami hip-hopowymi, ale także ocenia je zawsze profesjonalne jury (Filip Czeszyk, Jadźka, Sophie Loken). W tym roku zdobyliśmy : 3. miejsce Kinetik i 6. miejsce Frisky w formacjach powyżej 16 lat, 5. miejsce duet 12-15 lat Michalina Pakulska i Martyna Kopias, I miejsce Miniformacja Ganesz Men.
Dance Tribute vol.2 w Bydgoszczy to konkurs typowo undergroundowy, gromadzi tancerzy street dance nie tylko z hip-hopu. Kacper Koman startując po raz pierwszy w życiu w poppingu, po batelkach zajął 3. miejsce.

-To jest jego wielki sukces, bo styl, który uprawia, wymaga predyspozycji, ale i ciężkiej pracy. Jeśli na początku swojej poppingowej drogi, w takim konkursie, zdobywa tak wysokie miejsce, to znak, że jest bardzo dobry – chwali Beata Stasiak.

W tej samej rywalizacji Ganesz Crest, pokonując kilkanaście bardzo dobrych ekip, zajął 2. miejsce.

Sezon zakończył turniej w Inowrocławiu - Hip-hop Strefa. Dzięki dobremu jury i pojedynkach w rundach finałowych, zalicza się go do bardziej wymagających imprez. Tam do finałowej ósemki doszli Krystian KRYCHA Malinowski i Bartosz KRETI Zawadzki, gdzie Krycha zajął 4. miejsce. Miniformacja Ganesz Men znowu stanęła na najwyższym stopniu podium. Cała piątka : Krycha, Kreti, Kokot (Maciej Kokot), Koman i Wilk (Marcin Lipiński) odbierała gratulacje i słowa uznania od uczestnika programu Mam Talent, Polsskyego, jurora konkursu.