• Mokry brąz

Ania Nita brązowa na 800 m stylem dowolnym

utworzono:

• Robak i Berska drugie w Manufakturze

W turniejach eliminacyjnych pucharu Manufaktury grały pabianickie pary. Agnieszka Robak i Dominika Berska wywalczyły trzecie miejsce wśród kobiet

utworzono:

• Choiński wreszcie wygrywa

Po dwóch turniejach zakończonych na 2. miejscu (w parze z Krzysztofem Latuszkiewiczem), Szymon Choiński z nową partnerką wygrał turniej siatkówki plażowej

utworzono:

• Bez awansu, ale z nowym klubem

Bez awansu do Dywizji A skończyła przygodę z mistrzostwami Europy reprezentacja Polski do lat 20 w koszykówce

utworzono:

• Dolewka zmarnował rzut karny

Wychowanek PTC i wieloletni zawodnik UKS SMS Łódź, Dariusz Dolewka zmarnował rzut karny w meczu pucharu Polski

utworzono:

• Dwa medale Sudry w TdP Amatorów

Przy okazji 69. Tour de Pologne, w którym startowało 200 kolarzy z 25 ekip Pro Tour, organizator LANGteam zorganizował dwa wyścigi cyklistom amatorom

utworzono:

• Drużynowy maraton

Ponad 20 siedmioosobowych drużyn stanęło w łódzkim Arturówku do rywalizacji na dystansie maratonu