Przede wszystkim odniesiony został sukces na polu popularyzacji brydża. Jest coraz więcej grających. Ich liczba przekroczyła 50, z czego 20 osób to członkowie PTC. Wpłynęły na to zapewne starania zarządu sekcji, a głównie skarbnika - Pawła Zasępy.

Zorganizowane zostały dwa turnieje z cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej i trzecie Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego. Sponsorami GP byli: Starostwo Powiatowe, Gmina Pabianice oraz wydawcy tygodnika „Angora”. Są też prowadzone zajęcia dla młodzieży. PTC współtworzyło ognisko brydżowe w GOK w Rzgowie. Zostały też zorganizowane 44. mistrzostwa Pabianic w tej dyscyplinie.

Były również sukcesy sportowe. Dwie drużyny wystawione do rozgrywek zajęły trzecie miejsca w trzeciej lidze i w A klasie. Brydżyści PTC uczestniczyli w turniejach w całym województwie łódzkim, a para Jerzy Janio/Dariusz Warwas prowadzi w klasyfikacji rocznej cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej. Z umiarkowanymi sukcesami grano również w imprezach ogólnopolskich, np.: zlocie sympatyków portalu internetowego WRONIE w Puławach i Ostrzeszowie.

Zarząd dziękuje za wsparcie PaFaNie, a za osobiste zainteresowanie prezesowi tej firmy - Andrzejowi Styczyńskiemu.