W IV turnieju młodzieży szkolnej w Brzozie w zapasach w stylu klasycznym zawodnicy PTC zdobyli 6 medali. Indywidualnie pierwsze miejsca zajęli: Piotr Wlazło (kat. 53 kg) i Szymon Piotrowski (66 kg). Srebro zdobył Patryk Walkowiak (32 kg), a brązowe medale przypadły: Dominikowi Florczakowi (32 kg), Jakubowi Didochowi (35 kg) oraz Marcinowi Bonieckiemu (42 kg).

W turnieju startowało 85 zawodników z 7 klubów. Trenerami młodych zapaśników są Przemysław Kłębowski i Waldemar Sawosz.

W tym samym miejscu i czasie rozegrano też IV turniej kadetów w zapasach w stylu klasycznym, w którym walczyło 53 zawodników z 9 klubów. Złoto zdobył Adrian Przerywacz (46 kg), a brąz Seweryn Praszkowski (69 kg). Obaj trenują pod okiem Grzegorza Szyszki.

Młodzi zapaśnicy PTC walczyli też w IX Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Warszawie. Duży sukces odniósł tam Jakub Madej, który zajął 1. miejsce w kategorii 66 kg. Brązowy medal wywalczył Mateusz Domagała (85 kg). Piąte lokaty zajęli: Wiktor Wójcik (35 kg), Wiktor Woźniak (42 kg) i Jakub Ambroziak (73 kg). Przemysław Raźny (59 kg) był ósmy, Damian Pietryszka (47 kg) - jedenasty, a Błażej Łagowski (42 kg) - czternasty.

W imprezie walczyły reprezentacje „klasyków” z 26 klubów oraz zapaśnicy z Danii, Białorusi, Ukrainy i Litwy. Warszawski turniej był ostatnim sprawdzianem młodzików PTC przed mistrzostwami Polski, które za niespełna 2 tygodnie rozpoczną się we Wrocławiu.