Prezes PTC, Waldemar Sawosz uznał mijający 2014 rok za niezwykle udany. Po pierwsze: sukcesem zakończył się montaż urządzeń solarnych na obiekcie przy Sempołowskiej. Po drugie: zawodnicy przynieśli klubowi wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Wisienką na torcie było mistrzostwo Europy kadetów w sumo Mateusza Domagały, do którego dorzucił tytuły mistrza Polski kadetów w sumo i wicemistrzostwo kraju w zapasach. Po złoto w zapaśniczych mistrzostwach Polski kadetów sięgnął Dawid Grobelny, a brąz w MP w sumo zdobył Jakub Madaj.

- Zawodnicy PTC byli też obecni na arenach międzynarodowych – zauważył prezes. – W naszych barwach walczy kilku reprezentantów Polski.

Swój stan posiadania, jeśli chodzi o ilość drużyn we wszelkich rozgrywkach, zachowała sekcja piłkarska, aktywne były sekcje brydżowa i szachowa. Za wieloletnią pomoc okazywaną klubowi prezes PaFaNy Andrzej Styczyński otrzymał pamiątkową fotografię sekcji cyklistów z 1927 roku z fragmentem książki Stefana Kisielewskiego „Widziane z góry”, dotyczącym PTC.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. ksiądz prałat Jan Szuba, który przypomniał uczestnikom klubowej wigilii na czym polega sens Świąt Bożego Narodzenia, prezydent Grzegorz Mackiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Żeligowski i starosta Krzysztof Habura.

Hitem wigilii okazał się... pyszny śledź w oleju, który błyskawicznie zniknął ze stołu.