Piotr Gorzela oraz Łukasz Stępień zostali zaproszeni na międzynarodowe zawody w street workoucie. Brali w nich udział najlepsi zawodnicy z Francji, Niemiec, Macedonii, Norwegii, Polski i Holandii.

Łukasz walczył w kategorii freestyle w pojedynkach „jeden na jeden”. Najpierw stoczył 10 bitew, po których awansował do kolejnego etapu. Tu rozegrał 5 bitew 1x1. Zawodnik, który osiągnął najlepszy wynik, dostawał zieloną kartę i awansował do finałów. Czworo sędziów (2 z Niemiec, 1 z Francji i Piotrek Gorzela) zdecydowali, że najlepszy był Łukasz.

W finale Łukasz zmierzył się z zawodnikiem z Holandii. Obaj ex aequo stanęli na najwyższym stopniu podium.

Piotrek wystartował w zawodach Power Competiton. Pierwszą kategorią było podciąganie 24 kg. Zawodnik z Pabianic wykonał 17 podciągnięć i spotkał się w dogrywce z Holendrem. Tym samym, który wcześniej stanął na podium z Łukaszem.

Dogrywka też nie dała rozstrzygnięcia. Obaj zawodnicy wykonali po 15 podciągnięć. Jednak w trzeciej rundzie pabianiczanin okazał się lepszy. Wynikiem 10:7 pokonał Holendra.

W drugiej konkurencji – dipach (32 kg) Piotrek też okazał się najlepszy i wywalczył kolejne I miejsce.

3 najlepszych zawodników całych zawodów spotkało się w dodatkowej konkurencji, która miała wyłonić najbardziej wszechstronnego zawodnika.

Po zsumowaniu punktów z dwóch kategorii Piotrek Gorzela okazał się najlepszym zawodnikiem. Pokonał Francuza i Holendra.

Tym samym pabianiczanie zdobyli na jednych zawodach aż 4 pierwsze miejsca.