życie pabianic
Życie Pabianic numer 17/2024

Kolarstwo

• Jeżowski na Tour de Pologne?

Jutro decyzja, czy Krzysztof Jeżowski będzie w kadrze kolarzy szosowych na rozpoczynający się 14 września wyścig Tour de Pologne.

utworzono:

• Kolarstwo: Jeżowski w formie

Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat Polkowice) wygrał drugi etap kolarskiego Małopolskiego Wyścigu Górskiego, ze Spytkowic do Jordanowi (179 km)

utworzono:

• Kolarstwo: Jeżowski wiceliderem w Mazovia Tour

Kolarstwo: Krzysztof Jeżowski został wiceliderem wyścigu Mazovia Tour. Po dwóch etapach pabianiczanin ma tylko 2 sekundy straty do lidera

utworzono:

• Jeżowski był 30.

Kolarz z Pabianic Krzysztof Jeżowski nie dowiózł żółtej koszulki lidera do mety wyściu. Wygrał tylko klasyfikację punktową (51 punktów)

utworzono:

• Kolarze w mieście

Do miasta wjechał Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Kolarze będą ścigać się do godz. 14.30

utworzono:

• Kolarstwo: najlepszy czas Matusiak

W inaugurującej Mistrzostwa Polski w konkurencji jazdy indywidualnej na czas w kategorii elity kobiet zwycięstwo odniosła pabianiczanka Bogumiła Matusiak

utworzono:

• Kolarstwo: Krzysiek szalał na Tajwanie

Pabianiczanin Krzysztof Jeżowski, zawodnik grupy kolarskiej Merida Europa Team/CCC Polsat Polkowice był widoczny na trasie 8-etapowego wyścigu dookoła Tajwanu

utworzono:

• Kolarstwo: Jeżowski wygrał wyścig "Hubala"

Krzysztof Jeżowski, wychowanek Pawlikowiczanki, utrzymuje świetną formę i wygrywa kolejne wyścigi. Tym razem w Końskich <br/>

utworzono:

• Jeżowski wygrał kolarski Memoriał Łasaka

Pabianiczanin Krzysztof Jeżowski, jeżdżący w kolarskiej ekipie (CCC Polsat Polkowice), zwycięzcą Memoriału Henryka Łasaka <br />