Drugi mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem - MUKS Unia Basket Ostrołęka - był popisowy, ale niestety w wykonaniu naszych przeciwniczek. Nasze koszykarki przegrały z rywalem w dosłownie wszystkich elementach, notując tylko 23% skuteczności rzutów "za dwa". Przy takiej grze o zwycięstwie można tylko marzyć, a wynik 33:75 mówi sam za siebie.

Ostatnie spotkanie z INEA AZS Poznań nie miało już żadnego znaczenia, ponieważ poznanianki były już pewne awansu, a dla pabianiczanek był to mecz o honor. Niestety również i w tym spotkaniu nasze zawodniczki przegrały 42:61. Mecz w niektórych minutach był wyrównany, ale świadczyło to tylko o rezerwowym składzie rywalek. W drużynie akademiczek nie zagrała najlepsza Kinga Woźniak. Daria Marciniak przebywała na parkiecie tylko 11 minut, a mimo to rzuciła 10 pkt. Pochwalić trzeba Justynę Krakowską i Justynę Frachowicz, dzięki którym ten mecz nie skończył się całkowitą klęską.

Do finałów MP awansowały: INEA AZS Poznać i AZS PWSZ Gorzów Wlkp. PTK marzenia o awansie musi odłożyć na następny rok.