Natomiast dziś w Łodzi w hali przy Styrskiej o godz. 18.30 pabianiczanki zagrają z AZS-em Uniwersytet Łódzki. To rewanż za treningowy pojedynek rozegrany w Pabianicach. We środę nasze wygrały 59:52. 

Grot Alles zagrał wtedy w składzie: Katarzyna Szymańska, Joanna Szałecka, Anna Krakowska, Natalia Piestrzyńska, Dominika Szczygieł, Magdalena Grzelak, Anna Kolasa, Beata Paranowska i Ewelina Okonek. W składzie naszego zespołu są jeszcze: Joanna Twardowska (Bogacka), która zagra w kolejnych sparingach, Kamila Polit oraz zawodniczki Widzewa, które będą mogły grać u nas w 1 lidze dzięki umowie szkoleniowej.

Są to: Natalia Gzinka, Anna Kudelska, Julia Adamowicz, Sylwia Bujniak i Aleksandra Wajler. Dwie ostatnie zostały powołane przez trenera Todora Mołłowa do reprezentacji Polski. W składzie są też 3 nasze czołowe juniorki: Patrycja Kirsz, Patrycja Morawiec oraz Paulina Dereszczuk. Grzelak, Kolasa i Polit przyszły do nas z Allesu Głowno. W porównaniu z ubiegłym sezonem, w tym ze względów zdrowotnych nie zagrają już: Renata Piestrzyńska i Leona Jankowska, a Anna Krajewska i Joanna Rozwandowicz zakończyły kariery. Natomiast Angelika Kowalska grać będzie na Korsyce.