Nasze starły się z zespołami z Ujazdu i Łodzi. Mecze te były bardzo trudne i wymagały ogromnego poświęcenia, szybkości i mocnych nerwów. Stanęły przecież naprzeciw siebie zespoły zajmujące trzy pierwsze miejsca w tabeli po całym sezonie rozgrywek.

Naszym Żaczkom udało się wygrać oba mecze, pokonując UKS Orlik Ujazd 43:38 i Widzew Łódź 38:31. Zespół PTK Pabianice zagrał w składzie: Natalia Wiśniewska 2 pkt., Natalia Śniada 2, Julia Pawłowska 5, Zuzanna Caban 14, Zuzanna Wlazło, Paulina Szwej,  Gaja Włodarczyk, Weronika Dolewa 15, Joanna Kraska, Zuzanna Lubomirska 5, Ewa Kielar 14, Martyna Dolewa 20, Aleksandra Caban 4, Klaudia Beze, Natalia Janitzka.

Mimo że dziewczyny wygrały oba mecze, to ostatecznie zajęły 2. miejsce na koniec sezonu. Zadecydowały o tym małe punkty zdobyte podczas wcześniejszych rozgrywek w lidze.

Trzeba powiedzieć, że to ogromny sukces naszego zespołu. Nareszcie udało się pokonać największego przeciwnika, jakim był Widzew Łódź. Szkoda tylko, że dziewczyny nie mogły unieść do góry najwyższego lauru, na który zasłużyły, wygrywając w obu finałowych meczach.

Po finałach odbyło się uroczyste wręczenie medali i pucharów. Łącznie z finałami zawodniczki z Pabianic rozegrały 10 meczów. Zdobyły w nich 638 punktów a straciły 281. Z 9 potyczek wyszły zwycięsko, często ze znaczną przewagą punktów. Przegrały tylko raz - z łódzkim Widzewem na początku sezonu. Jedynie 2 spotkania zostały rozegrane w Pabianicach w nowej hali sportowej, pozostałe na wyjeździe.