Mimo początkowych problemów z dynamiką gry, brakiem pomysłu na rozegranie akcji, oraz niewykorzystywaniem wielu sytuacji PA - CO Bank Pabianice w ostatnim meczu rundy zasadniczej wygrał z AZS Mostostalem Res-Drob Rzeszów 79-63.

Początek meczu zdecydowanie nie należał do naszych koszykarek. Na boisku dominowały rzeszowianki. Najlepszą skutecznością w drużynie gości wykazała się Olga Włodarz zdobywając 15 punktów.

W 3 kwarcie meczu pabianiczanki zaczęły przejmować inicjatywę na boisku. Najlepsze w naszej drużynie okazały się Anna Tondel (27 pkt) oraz Olga Żytomirska (24 pkt), które  jako jedyne spędziły na boisku ponad 30 minut.

Już za tydzień przed naszymi koszykarkami pierwszy mecz w grupie C, w którym na własnym boisku o godzinie 17.00 podejmiemy VBW Gdynia.

BS PA-CO-Bank Pabianice - AZS Mostostal Res - Drob Rzeszów 79:63 (18:22, 18:15, 29:11, 14:15)

BS PA-CO-Bank: Tondel 27, Żytomirska 24, Głaszcz 9, Bogacka 6, Chomicka 6, Szymańska J. 5, Piestrzyńska 2
AZS: Włodarz 15, Arodź 10, Czerwonka 8, Łodygowska 7, Kieszkowska - Komar 5, Hogendorf 4, Furdak 4, Rosochacka 3, Miszczuk 3, Wiśniowska 2, Nieć 2