Na początku większe zagrożenie stwarzali piłkarze gości. W 21. minucie Dawid Malinowski wybijał piłkę z linii bramkowej, a chwilę później Radomir Znojek z najwyższym trudem przeniósł nad poprzeczką uderzenie Krzysztofa Ciszewskiego. Pierwsza składna akcja PTC przyniosła bramkę. Na rajd między rywalami zdecydował się Michał Madejski, który wyłożył piłkę do Damiana Szmytki. Napastnik gospodarzy nie spudłował. Szmytka po raz drugi trafił w 41. minucie, gdy po prostopadłym podaniu uderzył z 16 metrów tuż przy słupku.
 
Trzy minuty po zmianie stron Bartłomiej Grala wykorzystał rzut karny po faulu na Mateuszu Żabolickim. Ciśnienia nie wytrzymał jeden z fanów PTC, który dwa razy wtargnął na murawę. Pod eskortą policji „wyszedł” ze stadionu. Goście wyrównali w końcówce. Mariusz Malinowski popisał się strzałem niemal z zerowego kąta i piłka zatrzepotała w siatce.
 
PTC – GLKS Dłutów 2:2 (2:0)
Gole: Szmytka 25., 41. – Grala 48.k., Malinowski 89.
PTC: R. Znojek – D. Malinowski, Kaźmierczak, Przybylski, B. Znojek – Madejski (88. Cukierski), Bartyzel, Kling, Bartos (82. Hetmanek), Boratyński – Szmytka (88. Klimek).
Dłutów: Wójt – Stelmach, Grala, Skiba, Łańcuchowski – Stolarek (46. Strzelec), Ciszewski (88. Świderski), Golik (75. Dobrzański), Borowiec (85. Malinowski) – Żabolicki, Sulima.