PTC Pabianice – Orzeł Piątkowisko 6:2 (4:0)

Bramki dla PTC: Przemysław Felczak 2, Mateusz Przybylski, Paweł Hetmanek, Mateusz Kling i Łukasz Madajczyk.

Przygotowania PTC wchodzą w decydującą fazę: w ten weekend dwa ostatnie sparingi, a 23 marca pierwszy mecz ligowy. Tym razem „fioletowi” po raz pierwszy zagrali na swoim boisku, ale warunki były istnie zimowe.

W pierwszej połowie to PTC było stroną aktywniejszą. Już w pierwszej akcji w polu karnym faulowany był Mateusz Przybylski, a rzut karny na bramkę zamienił Przemek Felczak. W dalszej części meczu PTC dobrze kontrowało zespół Orła, co przyczyniło się do zdobycia jeszcze trzech bramek przed przerwą.

Druga połowa była już bardziej wyrównana, a padające bramki niezwykłej urody. Trudno wyłonić autora najpiękniejszej, gdyż zarówno Mateusz Kling jak i Łukasz Madajczyk popisali się wspaniałymi trafieniami. W tej części meczu dwie bramki zapisali na swoje konto także piłkarze z Piątkowiska.

PTC: R. Znojek - Drewniak, Kaźmierczak, Bomba, Pintera M. Przybylski, Madajczyk, Kling, P. Przybylski, Hetmanek - Felczak. Na zmiany: WawrzyńskiB. Znojek, Sikorski, Bartyzel, Szynka.

Bieżący tydzień zapowiada się bardzo pracowicie dla piłkarzy PTC, ponieważ rozegrają oni aż dwa mecze kontrolne. W sobotę w Sieradzu z III-ligową Wartą, a dzień później z RKS-em Łódź.