Mimo wygranej postawa „fioletowych” na miesiąc przed startem rundy wiosennej nie napawa optymizmem. Rywale dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po indywidualnych błędach piłkarzy PTC. Trzy bramki już w pierwszej połowie zdobył jednak „Cukier”, co pozwoliło prowadzić do przerwy 3:2. W drugiej odsłonie znów po serii błędów indywidualnych bramkę zdobyli rywale, doprowadzając do remisu. Potem jednak dwukrotnie piłka wpadała do bramki rywali za sprawą Hetmanka oraz jednego z obrońców z Łodzi i mecz zakończył się wynikiem 5:3.

Ponownie w szeregach PTC zagrało pięciu testowanych zawodników, którzy są bliscy pozostania w drużynie na stałe.

PTC: Wilczyński - Malinowski, Sikorski, Kaźmierczak, testowany - Madejski, P. Przybylski, testowany, testowany - Cukierski, Gromadzki. Na zmiany: R. Znojek - Bartyzel, B. Znojek, testowany, Hetmanek, testowany.