Na pierwszy ogień poszedł a-klasowy Orzeł Piątkowisko. W spotkaniu tym trener Jan Rykała miał nie lada wyzwanie, aby zestawić podstawową jedenastkę i w efekcie w środku pomocy zagrał Szynka, a duet napastników tworzyli bramkarz Radomir Znojek i Artur Klimek. W trakcie sparingu dojechali jednak Paweł Drewniak i Mateusz Kling i wszystkie klocki udało się jakoś ułożyć.

Rozpoczęło się od niespodziewanego 0:1, później jednak na boisku dzieliło i rządziło PTC, i zrobiło się 7:3. Lekkie rozprężenie w końcówce meczu przyniosło dwie bramki dla rywali i spotkanie zakończyło się hokejowym wynikiem 7:5. Hat-tricka zanotował Kling, dwie bramki strzelił Szynka, a po jednej wracający po kontuzji Hiler i Klimek.

Skład PTC: Wawrzyński - Malinowski, Sikorski, B. Znojek, Madejski - M. Przybylski, P. Przybylski, Szynka, Hiler - Klimek, R. Znojek. Na zmiany: Drewniak, Kling.

Nowymi - starymi zawodnikami byli wychowankowie: Krystian Wawrzyński (rocznik 1995), wiosną wypożyczony do Burzy Pawlikowice i Dawid Malinowski wiosną grający w rezerwach Włókniarza.

Nie doszedł do skutku zaplanowany na sobotę mecz z LKS-em Paprotnia.