PTC Pabianice (juniorzy) – Orzeł Piątkowisko 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 – Rafał Kłucjasz 37. min (rzut karny), 0:2 – Rafał Kłucjasz 57. min (rzut karny), 1:2 – Marcin Świercz 73. min

Wynik meczu w 37. minucie gry otworzył świeżo pozyskany z Włókniarza Pabianice Rafał Kłucjasz, który pewnie wykorzystał rzut karny. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie. Niespełna kwadrans po wznowieniu gry sędzia ponownie wskazał na „wapno”, a skutecznym egzekutorem znów okazał się R. Kłucjasz. Drugi rzut karny podyktowany przez sędziego wprowadził zdenerwowanie w szeregach drużyny PTC i gra się zaostrzyła. Dwukrotnie między 60. i 70. min w sytuacji sam na sam z napastnikami Orła górą okazał się jednak Kopa. Dwadzieścia minut przed końcem gry sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego dla PTC po ewidentnym, zdaniem zawodników gospodarzy, faulu bramkarza na Grałce. Chwilę później z boiska wyleciał M. Przybylski, który głośno wyrażał swoje niezadowolenie z powodu decyzji arbitra. Ostatecznie w 73. min do siatki Orła piłkę głową po rzucie rożnym skierował Świercz. Ostatni kwadrans to skomasowane ataki gospodarzy, którzy desperacko dążyli do wyrównania, sztuka ta im się jednak nie udała i wynik nie uległ już zmianie.

Skład PTC: I połowa: R. ZnojekMalinowski, P. Przybylski, Świercz, MadejskiGrałka, Szewczyk, Hetmanek, Zieliński  – M. Przybylski, Kopka. II połowa: KopaŚwiercz, P. Przybylski, B. Znojek, ŚwiderskiGajzler, Szewczyk, Szmytka, K. BargielM. Przybylski, Hetmanek (57 min., Grałka).

W barwach Orła wystąpili: DoliwaCander, Janicz, Stefański, Niewiadomy, P. Kłucjasz, P. Załoga, Janecki, M. Kuleszka, W. Kuleszka, Molski, A. Załoga, Wąs, R. Kłucjasz.

W spotkaniu w drużynie PTC zabrakło Jacka Hilera, który tego dnia pojechał na mecz drużyny seniorów, a także chorych - Bartyzela, Pawłowskiego i Łondki.

Do drużyny prowadzonej przez Leszka Szałeckiego zimą dołączyło pięciu nowych zawodników. Są to pozyskani z Włókniarza bracia Przemysław i Rafał Kłucjaszowie, inni byli piłkarze „zielonych”, występujący ostatnio w Tęczy Brodnia - Paweł i jego syn AndrzejZałoga. Całą stawkę nowych zawodników uzupełnia 19-letni bramkarz Daniel Klimas, który jesienią zaliczył 4 występy w KS Wola Zaradzyńska. Treningi w drużynie przerwali natomiast: 20-letni napastnik Norbert Cywiński, bracia Szymon i BartłomiejChoińscy (obaj pomocnicy, odpowiednio 18- i 19-letni) oraz inny 18-letni pomocnik – Bartosz Nowak. Cała czwórka jesienią pojawiała się na boisku sporadycznie lub wcale.