Pierwszą bramkę PTC zdobyło w 17. minucie, gdy Kamil Bartos wykorzystał dośrodkowanie Przemysława Bartyzela, ubiegł obrońcę i głową wpakował piłkę do siatki przy bliższym słupku. W 35. minucie goście wyprowadzili zabójczą kontrę. Krystian Kolasa popędził prawą stroną i wyszedł sam na sam z golkiperem Polonii. Bramkarz wygrał ten pojedynek, do piłki dopadł najskuteczniejszy w szeregach PTC Rafał Cukierski (3 gole w tym sezonie), ale skiksował. Na szczęście metr przed bramką sięgnął piłkę Jacek Hiler i podwyższył na 2:0.

Dwie minuty po zmianie stron czerwoną kartkę, będącą konsekwencją dwóch żółtych, otrzymał Szymon Otomański, ale „Fioletowym” nie zaszkodziła gra w osłabieniu i dowieźli cenną wygraną do końca.
Polonia Andrzejów – PTC 0:2 (0:2)
gole: Bartos 17., Hiler 35.
PTC: Wilczyński – Stuchała, Sikorski, Kaźmierczak, Bartyzel – Hetmanek, Bartos (72. Miszczak), Otomański, Kolasa (70. Kaczmarkiewicz), Hiler (85. Piasecki) – Cukierski (65. Klimek).