Wszystkie nasze ekipy grają w sobotę o godz. 15.00.
 
Po porażce w Ostrowach o pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie będą walczyć zawodnicy PTC. „Fioletowi” obsuwają się w ligowej tabeli dość regularnie, z 14 punktami zajmują 11. pozycję. Ich rywal, LZS Justynów dotychczas zdobył 11 punktów i plasuje się na 13. miejscu. Gracze z Justynowa w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli aż 7 punktów, podczas gdy podopieczni Tomasza Stolarczyka nie zaznali smaku zwycięstwa od pięciu meczów.
 
Wicelider tabeli, Włókniarz jedzie do czerwonej latarni ligi, Polonii Andrzejów. Oba zespoły dzieli przepaść – 29 punktów. Tyle bowiem wywalczyli „zieloni”. Drużyna Polonii do tej pory nie zdobyła ani punktu. Wygrana jest zatem obowiązkiem podopiecznych Jacka Włodarczewskiego. I nie powinna w tym przeszkodzić absencja kilku piłkarzy, którzy będą się bawić na weselu u Piotra Urbaniaka.
 
Po przełamaniu fatalnej passy dziewięciu meczów bez wygranej, piłkarze Dłutowa wietrzą szansę na kolejne punkty. Tym razem w Brzezinach, gdzie zmierzą się z 5. w tabeli Startem. O jakąkolwiek zdobycz będzie ciężko, bowiem z 18 możliwych punktów drużyna Damiana Gamusa wywalczyła na własnym stadionie aż 13 z nich, przegrywając tylko z pabianickim Włókniarzem.