KKS Koluszki – PTC Pabianice 1:0 (1:0)

Bramka: Konrad Gicel 34. min

 

Po wzajemnym badaniu się drużyn w pierwszych minutach, w 16. min przed szansą stanął Felczak, ale jego strzał lewą nogą z okolic siódmego metra był za słaby. Niespełna dziesięć minut później Szynka mógł znaleźć się sam na sam z bramkarzem, ale źle przyjął piłkę po idealnym podaniu Madejskiego.

W 28. min odpowiedzieli rywale, ale po wrzutce w pole karne i strzale głową górą był Radomir Znojek. 360 sekund później bramkarz PTC nie miał już jednak nic do powiedzenia przy strzale z ośmiu metrów Konrada Gicela.

Do końca pierwszej połowy warty odnotowania był jeszcze jedynie strzał z rzutu wolnego z 30 metrów Mariusza Gajka, którzy zatrzymał się na poprzeczce bramki PTC.

 

Po przerwie okazji pod obiema bramkami było już zdecydowanie więcej. Głównie za sprawą napierających „fioletowych” i groźnie kontrujących rywali.

W 55. min po dograniu Gajka przestrzelił strzelec bramki, Gicel. W odpowiedzi dwie minuty później po podaniu Sikorskiego pojedynek sam na sam z Rafałem Adamczykiem przegrał Szynka. Jeszcze przed upływem godziny gry po dwójkowej akcji Wojtaszka, Gicela i strzale Perka ładną interwencją popisał się Znojek.

Po nieco ponad godzinie znów sam na sam zmarnował Szynka, a w 70. min po zamieszaniu w polu karnym i za krótkim wybiciu piłki przez rywali soczysty strzał oddał Hetmanek, ale na wysokości zadania stanął Adamczyk. Pod koniec spotkania szansę na podwyższenie wyniku mieli rywale, ale strzał Wardy obronił Znojek.

 

PTC: R. Znojek - Drewniak, P. Przybylski, Kaźmierczak, Pintera M. Przybylski (64. min, Żukowski), Sikorski (78. min, Madajczyk), Cukierski, Madejski - Felczak (46. min, Hetmanek), Szynka.

Żółte kartki: Kaźmierczak, Sikorski.

 

Już w sobotę o godz. 17.00 szansa do rehabilitacji. 11. PTC podejmie u siebie 5. Sokół II/Victorię Rabień.