Zamiast tego podopieczni Pawła Sieka udali się do Poddębic na turniej halowy organizowany przez OK Poddębice.  

Zmagania grupowe pabianiczanie rozpoczęli od starcia z ligowym rywalem – Krośniewianką Krośniewice. „Fioletowi” pierwsi wyszli na prowadzenie za sprawą Piotra Szynki, ale mecz wygrali rywale, którzy najpierw wyrównali, a niespełna minutę przed końcem wyszli na prowadzenie po uderzeniu z rzutu wolnego. Potem PTC czekał pojedynek z IV-ligowym Nerem Poddębice, który choć był bardzo wyrównany, to znów skończył się porażką, tym razem 0:1. W ostatnim meczu grupy „fioletowi” rozstrzelali 5:0 strażaków z OSP Góra Bałdrzychowska. Bramki zdobyli: Łukasz Sikorski, Przemek Bartyzel, Mateusz Kling oraz Piotr Szynka 2.

Trzy zdobyte punkty dały ostatecznie 3. miejsce w grupie, a że zgodnie z formułą turnieju do ćwierćfinałów wychodziły wszystkie drużyny, to PTC czekał pojedynek z 2. zespołem w grupie B - Przyjeżdża Orkiestra Poddębice. W spotkaniu tym rozgrywanym pod dyktando pabianiczan znów szczęście było po stronie rywali, którzy decydującą bramkę zdobyli kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu i wygrali 2:1. Dla PTC trafił Szynka. W ten sposób pabianiczanie zakończyli udział w turnieju, który ostatecznie wygrał zespół Neru Poddębice.

PTC wystąpiło w składzie: Radomir Znojek - Łukasz Sikorski, Michał Madejski, Mateusz Kling, Dawid Kaźmierczak, Piotr Szynka, Dawid Malinowski oraz Przemysław Bartyzel.

W sobotę 1 lutego o godz. 17.00 PTC zagra na boisku ChKS w Łodzi ze Zjednoczonymi Stryków.