Krośniewianka Krośniewice – PTC Pabianice 0:0
 
Spotkanie to nie porwało kibiców zgromadzonych na stadionie, a dogodnych sytuacji było jak na lekarstwo. Najlepsze okazje „fioletowych” w tym meczu to słupek po strzale z dystansu Michała Bogdana i poprzeczka po uderzeniu głową Łukasza Madajczyka w pierwszej połowie oraz nie wykorzystany pojedynek z bramkarzem Jarosława Szmytki w drugiej odsłonie. Swoje okazje mieli też gospodarze, ale także im nie dopisywało szczęście (m.in. poprzeczka). Tym samym piłkarzom z ul. Sempołowskiej nie udało się zrehabilitować za porażkę 1:3 u siebie z KKS-em Koluszki i tylko zremisowali z ambitnie grającą Krośniewianką.
 
Po czterech kolejkach PTC z 7 punktami plasuje się na miejscu szóstym.
 
W środę o godz. 17.00 "fioletowi" zmierzą się u siebie z rewelacyjnym beniaminkiem z Andrzejowa, który ma 8 punktów i jest 3. w tabeli.
 
PTC: Marcin Kowalski - Paweł Drewniak, Rafał Raźniewski, Łukasz Pintera - Michał Bogdan, Mateusz Kling, Łukasz Dziąg, Rafał Bargiel (70. min, Rafał Komorowski), Łukasz Madajczyk (46. min, Marcin Gabrysiak) - Piotr Szynka, Mateusz Gromadzki (55. min, Jarosław Szmytka).
 
Pozostałe wyniki 4. kolejki: Włókniarz Pabianice - LKS Gałkówek 2:1, GKS Bedlno - Sokół II Aleksandrów 2:1, Kolejarz Łódź – Orzeł Parzęczew 1:1, Stal Głowno – Start Brzeziny 2:0, Górnik Łęczyca – MKS Tuszyn 3:0, MKS II Kutno – Pogoń Rogów 3:1, KKS Koluszki – LKS Różyca 1:1, Polonia Andrzejów – Victoria Rąbień 1:1.