Zanim zapowiemy debry, słów kilka o Włókniarzu. Podopiecznych Jacka Włodarczewskiego czeka trudny wyjazd – miejscowa Stal zajmuje 2. miejsce w tabeli, dotychczas wygrała 2 mecze i raz zremisowała. W ostatnich dwóch meczach zespołom z Ostrowów i Justynowa ekipa z Głowna zaaplikowała aż 12 goli, tracąc przy tym pięć. Defensywa Włókniarza gra bardziej odpowiedzialnie, dotychczas Damian Rzeźniczak dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki.

Meczem w Wiśniowej Górze „Zieloni” udowodnili, że potrafią grać na wyjazdach i na obce boiska jadą jak po swoje. Czy z Głowna także przywiozą komplet punktów? Początek meczu w sobotę o godz. 12.00.

GLKS Dłutów tej jesieni w lidze nie zaznał goryczy porażki. Podopieczni Leszka Rosińskiego zdobyli w trzech meczach 7 punktów i plasują się na 4. miejscu w tabeli, z dorobkiem bramkowym 8-4. PTC po dwóch porażkach na początku sezonu zdaje się wychodzić na prostą, czego dowodem jest wygrana 2:0 z Polonią Andrzejów. Wygrana cieszy, tym bardziej że niemal całą drugą połowę zespół Tomasza Stolarczyka (były bramkarz... GLKS-u Dłutów) grał w dziesiątkę i stwarzał sytuacje strzeleckie.

Kibice z Pabianic i okolic ostrzą sobie zęby na derbowy pojedynek. Faworytem zdaje się być drużyna gospodarzy, ale jak się powszechnie utarło, derby rządzą się swoimi prawami.