LGKS Charłupia Mała – PTC Pabianice 2:0 (0:0)

 

Spotkanie odbyło się na sztucznym boisku w Zduńskiej Woli, które było lekko pokryte śniegiem, ale warunki dla obu drużyn były takie same. W pierwszej połowie spotkania stroną przeważającą było PTC. Najlepszą okazję bramkową zmarnował Jacek Hiler, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

 Po zmianie stron gra się nieco bardziej wyrównała, ale wciąż optyczną przewagę mieli pabianiczanie. Rywale jednak skutecznie kontrowali, a dwa z kontrataków zakończyli bramką. Były to zarazem jedyne dwa strzały rywali w tej odsłonie. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym, a druga po błędzie w środkowej linii i stracie piłki. Po stronie PTC najlepszą okazję miał Mateusz Gromadzki, ale po jego strzale piłka odbiła się od dwóch słupków i wróciła na plac gry.

PTC (I połowa): Wilczyński – Drewniak, Kaźmierczak, Sikorski, Pintera - Kling, Bartyzel, testowany, Zieliński - testowany, Hiler. (II połowa): R. ZnojekM. Przybylski, Pankiewicz, Sikorski, B. Znojek - Janica, P. Przybylski, testowany, Gromadzki - Felczak, testowany.

W niedzielę o godz. 12.00 na boisku ChKS Łódź rywalem PTC będzie GKS Ksawerów.