- Teraz mamy okres wizyt, komunii, wesel – wylicza Aneta Ziętkiewicz z Szafy 7 życzeń przy ul. Zamkowej 48a. - Panie chcą wyglądać kobieco i elegancko.
Ceny sukienek z satyny, bawełny z poliestrem, żorżety jedwabnej wahają się od 100 do 270 zł. Znajdziemy tutaj najmodniejszy aktualnie kolor pudrowy, szary, granat, turkus, zielony, fioletowy, czerwony, fuksję i oczywiście czarny.
- Mamy sukienki firm vila, b.yong, fransa, femme, jovanna london, morgan – dodaje pani Aneta. - Do każdej sukienki dobierzemy biżuterię.
Dziś torebkę dobiera się do butów.
- Muszą współgrać. Mamy bardzo duży wybór torebek wizytowych i butów - zachęca. - Oczywiście nie można wyjść w samej sukience na imprezę, dlatego proponujemy do nich żakiety, marynarki i piękne szale z jedwabiu. Super dodatkiem będzie kapelusz, który latem wykorzystamy na plażę.
Kapelusze są po 55 zł. W Szafie przy Zamkowej 48a, jeśli rachunek wyniesie 200 zł, to klientka dostanie prezent.
Trwa wyprzedaż w dawnej Szafie przy ul. Waryńskiego 17, czyli w sklepie Grip. Tutaj bluzki są za 10 zł, a sukienki po 49 zł. Męskie shirt i polo wyceniono na 29 zł (blend bastion). Spodnie męskie kosztują od 79 do 99 zł, a koszule monamari staniały z 99 zł na 55 zł.
- Przy zakupach w Gripie powyżej 100 zł klienci dostają prezent – mówi Monika Grzybek, właścicielka sklepów Szafa i Grip.