Długość i jakość Twojego życia zależą od Ciebie. Zdrowie to nie tylko brak cierpienia i bólu fizycznego, lecz przede wszystkim stan ciała i umysłu, którym możesz się cieszyć. Niezbędne działania w dążeniu do zdrowia to stosowanie odpowiedniej diety, regularne ćwiczenia fizyczne oraz radzenie sobie z napięciem i stresem. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

- Od prawie już dwóch lat służę pomocą dietetyczną pacjentom w Pabianicach - mówi Kamila Ludwiczak, dietetyk, specjalista psychodietetyki. - Poradnictwo dietetyczne to coś więcej, niż tylko rozpisana dieta czy kontrolowanie, ile tłuszczyku jest w organizmie.

"Diety z szablonu" nie sprawdzą się na dłuższą metę. Dobrze dobrana dieta jest dostosowana do celu i upodobań, możliwości czasowych i umiejętności kulinarnych. Wyśmienicie smakuje, a także rozbudza zmysły.

- Ważny jest wpływ menu na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, stąd w komponowanym przeze mnie menu jest wiele produktów o działaniu neutralizującym nadmiar związków kwasowych w organizmie - dodaje Kamila.

Ważne jest to, aby połączyć to, co zdrowe i dobre, z tym co lubimy i co pozwoli skutecznie zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Na przyrost wagi wpływ ma wiele czynników. Jednym z głównych – i najczęściej lekceważonych – jest nadmiar toksyn w organizmie. Mówi się, że najlepszym kosmetykiem jest sen.

- Ja rozszerzyłabym to stwierdzenie jeszcze o detoks i odpowiednie nawodnienie - uważa dietetyczka. - Prawidłowo przeprowadzony detoks zaprowadza porządek w układzie pokarmowym i oczyszcza go z toksyn. To operacja bez skalpela, ponieważ tak wszechstronne i uzdrawiające może być jego działanie.

Catering dietetyczny – pomysł na zdrowie

- Razem z restauratorką Dorotą Dudziak stworzyłyśmy ofertę dla tych, którzy cierpią na brak czasu. Wprowadziłyśmy zupełnie nowy standard na rynku cateringu dietetycznego.

Tylko u nas możesz skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką jest Detoks czy Office Box. Wszystkie nasze diety bazują na różnorodności smaków, konsystencji i zapachów.

- Otwierając nasz box zaskoczy Cię pozytywnie zarówno wygląd, zapach jak i smak potraw.

 

Office Box to idealnie stworzone 3 posiłki do pracy. Dzięki nim będziesz skoncentrowany i pełen energii przez cały dzień, a także zmienisz na lepsze swoje nawyki żywieniowe. Każdy z posiłków zawiera produkty bogate w składniki odżywcze i minerały zbilansowane tak, aby polepszyć Twoją sprawność fizyczną i psychiczną oraz samopoczucie w trakcie długiego dnia w pracy.

Program skierowany jest do osób, które chcą zredukować swoją wagę oraz do wszystkich tych, którzy chcą zdrowo się odżywiać.

Do zapoznania się z ofertą zapraszamy na www.schudnijzesmakiem.pl