Nowoczesny lokal mieści się przy ul. 20 Stycznia 1/2 . Zostanie otwarty we wtorek, 9 maja o godz. 15.30.

- Będę przyjmowała we wtorki i czwartki od godz. 15.30 do ostatniej pacjentki – zapewnia pani doktor.

Gabinet świadczy specjalistyczne usługi w zakresie położnictwa (prowadzenie ciąży, USG) i ginekologii (badania przesiewowe, USG ginekologiczne, antykoncepcja, itp.). Będzie również możliwość wykonania w nim zabiegów w zakresie ginekologii estetycznej przy użycia lasera.

Małgorzata Wlazłowicz pracuje na wysokiej jakości ultrasonografie z kompletem głowic objętościowych do badań USG 3D i 4D.

- Na życzenie pacjentki badanie USG ciąży może zostać nagrane na płytę – mówi pani doktor. - Oprócz tego każda pacjentka otrzyma komplet czarno-białych zdjęć płodu wraz z opisem.

Lek. med. Małgorzata Wlazłowicz pracuje w Klinice Perinatologii i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz możemy ją spotka na dyżurach w oddziale ginekologicznym Pabianickiego Centrum Medycznego, z którym jest związana od 10 lat.

W jej świeżo wyremontowanym gabinecie znajdują się dwa pomieszczenia – osobno usytuowany pokój z ultrasonografem, osobny z fotelem ginekologicznym. Na badanie poczekamy w przytulnej poczekalni.

Na wizytę do doktor Wlazłowicz można zapisać się pod nr. tel. 577 070 008.