Od 27 grudnia 2015 r. do 10 stycznia 2016 roku w IKEA Łódź trwać będzie festiwal noworocznych ofert specjalnych. Przez 2 tygodnie w wyjątkowych cenach dostępne będą artykuły dekoracyjne, naczynia, meble i zabawki.

Noworoczne porządki

Abyśmy mogli uporządkować naszą domową przestrzeń po świętach i pewniej wkroczyć w Nowy Rok, z pewnością przydadzą nam się pakowne pudełka. W noworocznej ofercie IKEA Łódź dostępne będą m.in. pudełka z pokrywką PINGLA (2 sztuki) za 9,99 zł i pudełka FABLER (3 sztuki) za 14,99 zł.

Kolorowe akcenty

Za oknem prawie wiosna, więc wprowadźmy nieco kolorów do naszych wnętrz. Pomogą nam w tym kolorowe ramki na zdjęcia NYTTJA w cenie 4,99 zł lub poduszki dekoracyjne za jedyne 9,99 zł. Jeśli jednak nadejdzie zima, przyda się ciepły pled – np. POLARVIDE w cenie 9,99 zł.

Warzywa, owoce i kwiaty

W Nowym Roku postawmy na naturę. Wprowadźmy więcej warzyw i owoców do naszego menu. Pomogą w tym smaczne sałatki, które możemy podać naszym domownikom w misce TRYGG za jedyne 2,99 zł, jak również owoce, które możemy przechowywać w koszyku NIPPRIG 2015 w cenie 7,99 zł. Ukwiećmy też nasze wnętrza dzięki wazonom LOVLIG za 5,99 zł oraz osłonkom na doniczki NIPPRIG 2015 w cenie 29,99 zł.

Dla dużych i małych

IKEA Łódź nie zapomniała także o swoich najmłodszych klientach. W noworocznej ofercie specjalnej czeka na nich wyjątkowa pacynka SAGOSKATT w wyjątkowej cenie 6,99 zł.

A na wszystkich, którzy po świątecznej bieganinie chcą wreszcie usiąść i odpocząć, mamy wygodny fotel POANG za jedyne 199 zł.

To tylko wybrane produkty z noworocznej oferty specjalnej IKEA Łódź. Więcej propozycji w wyjątkowych cenach dostępnych będzie w sklepie tu po świętach – od 27 grudnia.