System kuchenny IKEA METOD to nowoczesne rozwiązania, które pomogą nam zrealizować noworoczne postanowienie związane z remontem kuchni. Meble z tej serii doskonale wpasowują się w każdą przestrzeń i umożliwiają tysiące kombinacji – oparte są na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm oraz posiadają dwie wysokości i głębokości szafek stojących. Moduły można dowolnie dobierać i zestawiać, aż powstanie kuchnia, która idealnie dopasuje się do wnętrza – jak ubranie szyte na miarę.

METOD to także swoboda w rozmieszczaniu szuflad i drzwi, która sprawia, że wygląd zewnętrzny kuchni nie jest zależny od sposobu, w jaki zorganizowane jest jej wnętrze. Oznacza to, że na przykład w jednej szufladzie możemy ukryć kilka kolejnych, które widoczne będą dopiero po jej otworzeniu. W wymarzonej kuchni nie trzeba zatem iść na kompromis i wybierać pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością.

Do 20 stycznia, kupując kuchnie IKEA, nowi i obecni Klubowicze IKEA Family będą mogli skorzystać z zakupów ratalnych 24x0% lub otrzymać w prezencie na karcie rabatowej 100 zł za każde wydane 1.000 zł.