System kuchenny IKEA METOD to nowoczesne rozwiązania, które pomogą nam przygotować niezapomniane święta dla całej rodziny. Meble z tej serii doskonale wpasowują się w każdą przestrzeń i umożliwiają tysiące kombinacji – oparte są bowiem na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm oraz posiadają dwie wysokości i głębokości szafek stojących. Moduły można dowolnie dobierać i zestawiać aż powstanie kuchnia, która idealnie dopasuje się do wnętrza – jak ubranie szyte na miarę.

METOD to także swoboda w rozmieszczaniu szuflad i drzwi, która sprawia, że wygląd zewnętrzny kuchni nie jest zależny od sposobu, w jaki zorganizowane jest jej wnętrze. Oznacza to, że na przykład w jednej szufladzie możemy ukryć kilka kolejnych, które widoczne będą dopiero po jej otworzeniu. W wymarzonej kuchni nie trzeba zatem iść na kompromis i wybierać pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością.

Do 20 stycznia 2016 roku, kupując kuchnie IKEA, nowi i obecni Klubowicze IKEA Family będą mogli skorzystać z zakupów na raty 24x0% lub otrzymać w prezencie na karcie rabatowej 100 zł za każde wydane 1.000 zł. Dodatkowo, do 24 grudnia będą mogli skorzystać z zakupów na raty 24x0% na asortyment do jadalni i pokoju dziennego, który pomoże zorganizować magiczne święta.