Kwietniowe aktywności dla najmłodszych w Porcie Łódź Junior odbędą się pod hasłem „Obudź zmysły na wiosnę!”. Każdy tydzień w sali zabaw dedykowany będzie jednemu z nich. Atrakcje zaplanowane do 12 kwietnia poświęcone zostaną wzrokowi – dzieci nauczą się, jakie kolory powstają z połączenia dwóch barw, a także przekonają się, jak ważna jest możliwość widzenia, dzięki zabawom z zamkniętymi oczami.

13-19 kwietnia maluchy będą miały możliwość wzięcia udziału w prawdziwie aromatycznym konkursie. Ich zadaniem będzie odgadnięcie, skąd pochodzi dany zapach. Z kolei od 20 do 26 kwietnia dzieci będą miały okazję sprawdzić swoją znajomość dźwięków oraz przygotować własny instrument, aby dołączyć do Orkiestry Juniora. Na ostatnie dni kwietnia zaplanowane zostały wyzwania związane z dotykiem. Maluchy poznają ciekawe faktury, struktury i kształty, odkrywając, co skrywa tajemnicze pudełko.

W Porcie Łódź Junior wspaniałe atrakcje czekają na dzieci każdego dnia. Maluchy mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki i maskotki. Na najmłodszych czeka też zjeżdżalnia oraz kącik gier sportowych z Nintendo Wii. Opiekunowie dbają o to, aby dzieciaki ciekawe i kreatywnie spędziły czas. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie zrobić zakupy, a maluchy rozwijać swoje umiejętności współpracy i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior czeka na najmłodszych od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00.