Poszukiwany przez policję bandyta obrabował Żabkę przy ul. Jutrzkowickiej 5 kwietnia wieczorem. Mężczyzna sterroryzował sprzedawczynię. Trzymał w ręce przedmiot przypominający broń. Zażądał wydania gotówki. Sam wyjął pieniądze z szuflady i uciekł. W sklepie była tylko ekspedientka.

Pisaliśmy o tym tutaj: AKTUALIZACJA Napad z bronią w ręku na sklep. Sprawca miał na twarzy... maseczkę ochronną

- Jak wynika z materiałów dowodowych, sprawcą był młody mężczyzna, wzrostu około 175 - 180 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrany w bluzę z kapturem koloru czarnego, czarne obcisłe spodnie oraz czarne buty typu sportowego i torbę typu listonoszka, na twarzy maseczka koloru czarnego na twarzy – opisuje sprawcę asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy pabianickiej komendy.

Dochodzenie prowadzą policjanci Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego. Proszą osoby, które mogą pomóc w sprawie zdarzenia  lub rozpoznają mężczyznę z zamieszczonych zdjęć o kontakt telefoniczny pod numer 42- 225- 33 – 48 lub 42 225 – 30 -00 w godzinach 8.00- 16.00  lub na numer alarmowy 997 a także mailowo na adres: komendant@pabianice.ld.policja.gov.pl lub radoslaw.kosmalski@pabianice.ld.policja.gov.pl

- Zapewniamy anonimowość! – zapewnia aspirant Sidorko.