życie pabianic
Życie Pabianic numer 18/2024

Piłka nożna

• Młody Włókniarz drugi w Stargardzie

W IV ogólnopolskim turnieju o puchar prezydenta Stargardu Szczecińskiego drużyna z Pabianic zajęła 2. miejsce

utworzono:

• PŁ z pabianiczanami mistrzem uczelni technicznych

Drużyna Politechniki Łódzkiej zajęła 5. miejsce w akademickich mistrzostwach Polski w futsalu mężczyzn. Łódzka uczelnia była zarazem pierwsza spośród uczelni technicznych, za co otrzymała złoty medal

utworzono:

• Sprowadzeni na ziemię

W swoim czwartym sparingu „fioletowi” ponieśli pierwszą porażkę. Katem podopiecznych Leszka Józefiaka okazała się 11. drużyna w ligowej tabeli – Sokół II Aleksandrów.

utworzono:

• Grad bramek na błocie

Siedem bramek w ciągu 75 min można było zobaczyć w wewnętrznej grze IV-ligowego Włókniarza.

utworzono:

• Włókniarz gra u siebie

Kibice „zielonych” wreszcie mają okazję obejrzeć w akcji swoich piłkarzy

utworzono:

• Surowa lekcja od uczniów

Wysoką porażką 0:4 z Łódzkim Uczniowskim Klubem Sportowym Szkoły Mistrzostwa Sportowego zakończył się trzeci sparing Włókniarza, rozegrany na sztucznym boisku przy ul. Milionowej w Łodzi

utworzono:

• Wygrana z bójką w tle

„Fioletowi” wciąż z kompletem zwycięstw w grach kontrolnych. Tym razem podopieczni Leszka Józefiaka pokonali 12. drużynę „okręgówki” po rundzie jesiennej – LKS Różycę