Coraz więcej firm decyduje się na innowacyjny grafik pracy online czy też harmonogram pracy, który tworzy całkiem automatycznie plan pracy. Wyzwaniem pozostaje jednak wybór najodpowiedniejszego programu, który obok nowoczesnych funkcjonalności, jest także niezwykle prosty w obsłudze. Chcemy Państwu przedstawić nowy program do robienia grafików pracy, który łączy w sobie najpotrzebniejsze możliwości. 

Grafikionline.pl - krótki opis programu

Program do tworzenia grafików pracy Grafikionline.pl powstał z potrzeby efektywnej organizacji w firmie. Jest także alternatywą dla skomplikowanych aplikacji i rozwiązań, które trzeba najpierw pobrać na swój komputer. Program Grafikionline.pl działa szybko i intuicyjnie, bo dostęp do niego jest możliwy w trybie online, bez pobierania programu. Producent oferuje całkowicie darmowe demo, które umożliwia zapoznanie się z najważniejszymi opcjami programu. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników, powstała także wersja mobilna aplikacji, z której można korzystać na telefonie lub tablecie. Wystarczy mieć tylko połączenie z Internetem, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością nowoczesnego programu. 

Najważniejsze funkcje

Aplikacja Grafikionline.pl pozwala nam tworzyć proste grafiki pracy, grafiki stanowisk, a także harmonogramy urlopów. Można tworzyć grafiki w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Proste listy pozwalają czuwać nad występowaniem nadgodzin, kontrolować najważniejsze przepisy prawa pracy, nadgodziny, urlopy i godziny pracy. Ciekawą funkcjonalnością pozostaje możliwość dowolnego personalizowania grafiku pracy, co w dużym stopniu ułatwia codzienne planowanie. Program do robienia grafików pracy Grafikionline.pl umożliwia nie tylko swobodne kolorowanie pól harmonogramu, ale także ich przenoszenie, zmianę typu, koloru i wielkości czcionek. Kopiowanie i wstawianie danych także jest niezwykle proste, bo użytkownik może używać popularnych skrótów klawiszowych CTLR+C i CTRL+V. Wygodna tablica do wymiany informacji między pracownikami pozwala natomiast poprawić komunikację w grupie i zapomnieć o niewygodnych karteczkach samoprzylepnych, które niegdyś zostawiało się na biurku lub komputerze pracownika. 

Intuicyjne rozwiązania

Przygotowane wcześniej grafiki pracy i harmonogramy można bez przeszkód udostępnić lub wydrukować. Eksport wszelkich danych do formatu excel lub html pozwala szybko spakować wszystkie listy do jednego pliku. Co więcej, użytkownik może także wysłać przygotowane prace na wybrany adres e-mail. Program do układania grafików pracy Grafikionline.pl ostrzega użytkownika przed wszelkimi naruszeniami prawnymi. Otrzymamy więc informację o naruszeniach dobry pracowniczej, naruszeniach odpoczynku dobowego lub tygodniowego, a także o wystąpieniu nadgodzin. Prezes może się więc skupić na ważnych dla funkcjonowania firmy aspektach. 

Program Grafikionline.pl udostępnia najważniejsze funkcjonalności, niezbędne dla efektywnej organizacji i skutecznego komunikowania w każdej firmie. Warto jednak wskazać, że przede wszystkim aplikacja łączy w sobie dwie zalety. Są to nowoczesne możliwości i duża prostota obsługi. Użytkownik nie musi domyślać się, z jakich opcji korzystać, bo grafik pracy tworzy się sam, w pełni automatyczny sposób. Dostęp poprzez przeglądarkę internetową sprawia, że nie trzeba tracić czasu na trudne instalacje i wdrożenia. Co więcej, program do tworzenia grafików pracy Grafikionline.pl pozostaje w opozycji do skomplikowanych, a do tego bardzo drogich aplikacji. Wersja demo pozwala zaprzyjaźnić się z programem, przed wdrożeniem we własnej firmie. I to bez ryzyka, stresu i dodatkowych, niepotrzebnych kosztów.